logo
Çağrı Merkezi;
0530 823 77 60
Bize Yazın;
esya06@gmail.com

Hakkımızda

Elvan Ticaret 50 yılı aşkındır 2 el eşya alım satım sektöründe Ankarada yaşayan müşterilerine satmak istedikleri ve almak istedikleri mobilya, beyaz eşya, antika eşyalar, ev ofis büro eşyaları gibi tüm eşyaların temininde yardımcı olan bir firmadır. Firmamız ile yapabilecekleriniz arasında ilk olarak ikinci el eşya alanlar kelimesi gelmektedir. Satmak istediğiniz eşyalarınıza piyasaya göre biraz daha yüksek fiyat almak istiyorsanız bizi aramanız gerekiyor, uzman ve tecrübeli ekibimiz ile başkentin istediğiniz ilçesine geliyor ve eşyalarınızı nakit olarak satın alıyoruz. İsterseniz whatsapp ile eşyalarınızın resimlerini yollayarak da fiyat alabilir ve ürünlerinizin ne kadar edeceğini öğrenmiş olursunuz.

Elvan Ticaret Antika mobilya, halı alımında da tecrübeli olup tarihi değere sahip eşyaları satmak istediğinizde de sizlere hizmet vermek için yardımcı olacaktır. Aynı şekilde beyaz eşya alımı için iyi bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih ederseniz tüm işlemlerde rahat bir alışveriş yağma şansınız olacaktır. Personelimizde vereceğiniz adrese en hızlı şekilde geliyor adresinizdeki beyaz eşyalarınızı alıp paranızı nakit olarak ödüyoruz. 

Yapılan tüm alışverişlerde 2 el eşya alımında ödemelerimizi nakit yapıyor ve asla pürüzlü bir iş bırakmıyoruz. Satın aldığımız ürünler hemen hemen aklınıza gelen her ev ofis büro eşyaları, mobilyaları, beyaz eşyalar, küçük ev aletler, spor ürünleri koşu bandı vesaire gibi ve yüzlerce farklı ürün elektronik ürünler oyun konsolları telefonlar gibi satın alıyoruz. Kıyafet ve giysi tarzı ürünleri firmamız maalesef almıyor ve satmıyor. Giyim konusu tamamen farklı bir dal olup bu konuda hizmet vermediğimizi de bilmenizi istiyoruz.

Bize ulaşmak için ne yapmanız gerekiyor ?

Hemen buradaki iletişim sayfamıza tıklayarak bulunduğumuz yer ve diğer bilgileri görebilir ve bizimle bağlantı kurabilirsiniz. İsterseniz de hemen mobil numara ya da iş telefonumuzda bizi arayabilirsiniz.

0530 823 77 60 ​⁠​- 0312 311 00 93

Başkentin ikinci el eşyacı firmalarının bir arada olduğu itfaiye meydanı içinde çalı kuşu sokağında sizlerin hizmetindeyiz. İsterseniz adresimize gelerek ihtiyacınız olan tüm eşyalar için fiyat alabilir makul fiyatlar ile eşyalarınıza sahip olabilirsiniz. 

Ankara ikinci el eşya alanlar | Ankara ikinci el mobilya alanlar