logo
Çağrı Merkezi;
0530 823 77 60
Bize Yazın;
esya06@gmail.com

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Buz dolabı, Çamaşır ve bulaşık makineleri, Buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınızın alımı. Ankara Beyaz Eşya Alanlar firmamız hizmetinizde. Tüm beyaz eşya gruplarınızı sıfırı spot ve 2 el olanlar satmak için, kurulmuş olan online ikinci el eşya alım satım yapan sitemizi bulduğunuza göre doğru firmaya ulaşmışsınızdır. Firmamız ile hiç tereddüte girmeden tüm beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz. Hemde bu işleri bir telefonla bizi arayarak istediğiniz adrese çağırıp yapabilirsiniz.

İkinci el beyaz eşya satış ihtiyacı genel olarak evinde yeni bir ürün almak isteyenler için eskisinden kurtulmak, yada ihtiyaç fazlası olan bir ürünü elden çıkarmak için ihtiyaç olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise bizimle iletişime geçerek tüm bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Kapınızdan eşya satışı yapmak için bizi arayın gelip alalım.

Beyaz eşya gruplarından hemen hemen hepsini satın aldığımızı söylemek isteriz, mutfakta kullanılan fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi, buz dolabı, derin dondurucu, ankastre setler, mikro dalga fırınlar, setüstü ocak ve diğer küçük mutfak aletlerinizi ikinci el yada sıfır olsun değerinden gelip satın alıyoruz. Kapınıza kadar gelen yetkili personelimiz anında fiyat teklifi vererek satın almaktadır. İsterseniz telefonla arayarak isterseniz de whatsapp ile resim yollayarak eşyalarınıza fiyat alabilirsiniz.

şems ticaret 2 el eşya whatsapp

Ankara ikinci el eşya alanlar | Ankara ikinci el mobilya alanlar