logo
Çağrı Merkezi;
0530 823 77 60
Bize Yazın;
esya06@gmail.com

İkinci El Mobilya Alanlar

Yatak odasından Yemek Odasına , Koltuk takımlarından diğer tüm mobilya çeşitlerinize kadar bütün oda takımlarınız ve tüm ev ofis büro mobilyalarınız firmamız tarafından nakit ödemeyle alınır. Elvan Ticaret İkinci El Mobilya Alanlar olarak Ankara'da hizmetinizdedir. En Kaliteli İkinci El Eşya Alış ve Sitesi olarak eşyalarınızın alımını yapan onlarca merkez bulunmakta olup, yeni ev kuracak olan kişilere  ve evindeki eşyaları değiştirecek olan insanlara hizmet veren firmamıza İnternet aracılığıyla ulaşabilmeniz için bu ve diğer sayfalarda yaptığımız işlerle ilgili detaylar veriyoruz. Yeni ev kuranların satın alacakları ürünleri çok daha ekonomik bir şekilde temin edebilmeleri ve tayin nakil gibi sebeplerden ev değiştirenlerin de eşyalarını çok hızlıca satabilmeleri bizim sayemizde mümkün olabilmektedir.

2 El Eşya alımı konusunda ticaret yapmanız güvenilir adreslerin tercih edilmesi ile başlar ve bu noktada özellikle  kullanılmış eşya alışı ve satışı yapan sitelere dikkat edilmesi gerekmektedir. Acaba bu siteler gerçek bir firmaya mı ait bilinmeli,  iletişim adres bilgileri detaylıca araştırılıp firma bilgileri doğrulanmalıdır. Böylece kiminle ticaret yaptığınızı bilecek ve bir sorun olduğunda firmaya istediğiniz gibi ulaşabileceksiniz.  Alışveriş yaptığınız firmanın yeri yurdu belli olan bir firma olmasına lütfen özen gösterin.  Bu sebeple tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz bir firmamın özellikle bu konuda güvenilir olması büyük önem arz etmektedir.

Şems Ticaret Ulus Opera meydanında bulunan itfaiye meydanı bit pazarı içerisinde çalıkuşu sokağında bulunmaktadır. İsterseniz iş yerimize gelerek 2 el eşyalarınızı rahatlıkla bize satabilir ve ihtiyacınız olan eşyaları da hemen alabilirsiniz. Tüm ikinci el alım satışlarınız için bizi 0530 823 77 60 mobil hattımızdan ya da 0312 311 00 93 numaralı sabit iş telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Ankara ikinci el eşya alanlar | Ankara ikinci el mobilya alanlar